Kontakt | Wydawnictwo Esprit
Zapisz się do newslettera, bądź na bieżąco i bierz udział w promocjach!
Wydawnictwo Esprit

Kontakt z nami

Księgarnia internetowa Wydawnictwa Esprit prowadzona jest przez firmę Esprit Detal.

Esprit Detal K. Bocian, P. Mistachowicz Spółka Cywilna

ul. Przewóz 34 lok. 100, 30-716 Kraków (Budynek Budostalu 8A)
NIP 6793132282
REGON 365002690

Nr rachunku bankowego dla klientów detalicznych:
mBank 42 1140 2004 0000 3102 7636 8466

dla przelewów zagranicznych:
IBAN:  PL 42 1140 2004 0000 3102 7636 8466
BIC:   BREXPLPWMBK

tel. 12 267 05 69
tel. 12 264 37 09
tel. 12 264 37 19

e-mail: ksiegarnia@esprit.com.pl



 
Kontakt dla księgarzy i dystrybutorów:

ESPRIT DYSTRYBUCJA K.BOCIAN, P.MISTACHOWICZ SPÓŁKA JAWNA

ul. Przewóz 34,  30-716 Kraków
NIP: 6793118520, REGON: 362978886,

Nr rachunku bankowego dla księgarzy i dystrybutorów:
80 1140 2004 0000 3202 7596 7317



tel. 12 267 05 69
tel. 12 264 37 09
tel. 12 264 37 19

sprzedaz@esprit.com.pl


Wydawnictwo Esprit sp. z o.o.
ul. Przewóz 34, 30-716 Kraków
NIP PL 676 227 92 97
REGON 356879396
KRS  0000620187



 




Redaktor nabywający
Agnieszka Mazur
mazur@esprit.com.pl
Redaktor DTP
Karolina Korbut
korbut@esprit.com.pl
Magazyn
 
tel. 12 2670569
tel. 509 587 005
ksiegarnia@esprit.com.pl
Przedstawiciel handlowy
Paweł Grad
tel. 530 244 223
przedstawiciel@esprit.com.pl
Przedstawiciel handlowy
Maciej Nowak
tel. 533 320 933
handlowy@esprit.com.pl
Szef działu handlowego
Tomasz Oleniacz
tel. 575003526
oleniacz@esprit.com.pl
St. specjalista ds. sprzedaży
Anna Kurek
tel. 12 2670569
sprzedaz@esprit.com.pl
Kierownik ds. finansowych
Justyna Częczek
sprzedaz@esprit.com.pl
Foreign rights
Agnieszka Mazur
contact@esprit.com.pl
Promocja
Magdalena Kostkowska
tel. 575 707 445
kostkowska@esprit.com.pl
Promocja i kontakt z mediami
Krzysztof Gędłek
tel. 509 793 888
gedlek@esprit.com.pl
marketing@esprit.com.pl
Sekretarz redakcji
Marzena Lipińska
sekretarz@esprit.com.pl
Z-ca redaktora naczelnego
Agnieszka Rudziewicz
rudziewicz@esprit.com.pl
Redaktor naczelny
Kazimierz Bocian
tel. 12 2670569
tel. 12 2643709
bocian@esprit.com.pl
Dyrektor
Piotr Mistachowicz
tel. 12 2670569
tel. 12 2643709
piotr@esprit.com.pl




esprit
Esprit Detal
ul. Przewóz 34/100
30-716 Kraków
 
Logistyka:
esprit wysyłki
Płatności:
esprit płatności /
Infolinia:
tel. 12 267 05 69
tel. 12 264 37 09
tel. 12 264 37 19
tel. 12 262 35 51
facebook youtube instagram