"Więcej zrozumienia", Patrycja Kowalska, miesięcznik Sens | Wydawnictwo Esprit
Zapisz się do newslettera, bądź na bieżąco i bierz udział w promocjach!
Wydawnictwo Esprit
recenzja

"Więcej zrozumienia", Patrycja Kowalska, miesięcznik Sens

Dawno, dawno temu... nowojorska pisarka Shaunti Feldhahn chciała napisać książkę. Powieść. Drugą już w jej dorobku. I chciała, by jej męski bohater wypadł wiarygodnie – wypytała więc swojego męża o różne tajemnice męskiej psychiki. Tak się rozpędziła w tych pytaniach, że zaczęła drążyć temat także z innymi facetami.
W końcu przeprowadziła kilkaset osobistych i pisemnych wywiadów na bardzo intymne tematy, a potem jeszcze zleciła profesjonalną ankietę w ośrodku badania opinii publicznej. Shaunti Feldhahn napisała tę powieść (i jeszcze kilka innych, które nie zostały przetłumaczone na język polski). Ale oprócz tego – bogatsza o wiedzę z ankiet – wydała poradnik „Tylko dla kobiet”, które chcą lepiej poznać swoich narzeczonych, mężów, synów. Poradnik stał się bestsellerem. Nic dziwnego, że zazdrosny o sukces mąż, Jeff Feldhahn napisał (z małą pomocą żony) swoją wersją poradnika – „Tylko dla mężczyzn”. O zakamarkach kobiecej psychiki. Przeczytałam obydwa. Ten o kobietach skłonił do przyjemnej refleksji: to inne kobiety też tak mają? Co za ulga. Ten o mężczyznach zadziwił wynikami badań. Naprawdę 52% mężczyzn czuje się niedocenianych we własnej rodzinie? Jak to możliwe, że faceci reagują gorzej na krytykę niż kobiety? I czy rzeczywiście, gdy nie czują afirmacji ze strony najbliższych szukają go... w pornografii. Pewnie tak.


Inne recenzje pozycji Tylko dla mężczyzn. Prosty i jasny przewodnik po duszy kobiety

recenzja

Echo katolickie, "By lepiej poznać siebie"

Świadomość odmienności płci nie jest wyrokiem, ale wyzwaniem! Zaintrygowanym przesłaniem wywiadu zamieszczonego w bieżącym wydaniu „Echa”, polecam dwie książki traktujące o tym, co odróżnia kobiety od mężczyzn, i na odwrót.
Średnia ocena procesu zamówienia: 4,88 / 5
Przeczytaj opinie naszych Klientów »
esprit
Esprit Detal
ul. W. Siwka 27A
31-588 Kraków

 
Logistyka:
esprit wysyłki
Płatności:
esprit płatności /
Infolinia:
tel. 12 264 37 09
tel. 12 395 70 72
tel. 12 267 05 69
tel. 12 262 35 51

 
youtube