Recenzja portalu Franciszkanska3.pl | Wydawnictwo Esprit
Zapisz się do newslettera, bądź na bieżąco i bierz udział w promocjach!
Wydawnictwo Esprit
Kręgi modlitwy
Mark Batterson

Kręgi modlitwy

niedostępna
recenzja

Recenzja portalu Franciszkanska3.pl

Żarliwa modlitwa jest ogromną siłą. Jest pełnym miłości dialogiem człowieka i Boga. Współczesny człowiek często zapomina o codziennym pacierzu. Coraz rzadziej prawdziwe jest przysłowie „jak trwoga to do Boga”, bo nawet w kryzysowych sytuacjach ludzie uciekają od rozmowy ze Stwórcą.

Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam (Mt 7, 7); Otrzymacie wszystko, o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie (Mt 21, 22). Głosząc naukę o Królestwie Bożym Jezus nieustannie przypominał o konieczności modlitwy.  Dlaczego więc nie zwracamy się do Boga codziennie? Czemu nie prosimy go o pomoc? Może wydaje nam się, że błaganie o rzeczy niemożliwe jest wystawaniem Pana Boga Naszego na próbę?

Czy twoje problemy są większe od Boga, czy to Bóg jest większy od twoich problemów?

- pyta retorycznie amerykański pisarz Mark Batterson. W swojej książce „Kręgi modlitwy” udowadnia, że nasze prośby kierowane do Boga powinny być wielkie, a my winniśmy prosić o rzeczy niemożliwe, w naszych oczach wręcz niewykonalne, ponieważ tylko spełnienie takich przynosi Panu należną chwałę.

Więcej: http://www.franciszkanska3.pl/Kregi-modlitwy,a,21555Inne recenzje pozycji Kręgi modlitwy

recenzja

Podręcznik duchowej motywacji - recenzja portalu Gloria24.pl

Podczas lektury miałem czasem wrażenie, że trzymam w dłoniach podręcznik do samorozwoju lub technik efektywnego zarządzania sobą. Książka Battersona podobna jest do tych odpowiadających za naukę skutecznej komunikacji, czy też nowych umiejętności. Złote myśli, zwroty motywujące, ... więcej
Średnia ocena procesu zamówienia: 4,87 / 5
Przeczytaj opinie naszych Klientów »
esprit
Esprit Detal
ul. W. Siwka 27A
31-588 Kraków

 
Logistyka:
esprit wysyłki
Płatności:
esprit płatności /
Infolinia:
tel. 12 264 37 09
tel. 12 395 70 72
tel. 12 267 05 69
tel. 12 262 35 51

 
youtube