"Gorąco zachęcam wszystkich do sięgnięcia po ten niespełna dwustustronicowy tomik, jestem pewna, że znajdziecie w nim odpowiedzi na wiele nurtujących was pytań..." | Wydawnictwo Esprit
Zapisz się do newslettera, bądź na bieżąco i bierz udział w promocjach!
Wydawnictwo Esprit
trwa ładowanie...
Atak na chrześcijaństwo
o. Józef Maria Verlinde
niedostępna
recenzja

"Gorąco zachęcam wszystkich do sięgnięcia po ten niespełna dwustustronicowy tomik, jestem pewna, że znajdziecie w nim odpowiedzi na wiele nurtujących was pytań..."

Ojciec Verlinde posługuje się prostym językiem, unika skomplikowanej terminologii, wszelkie trudniejsze nazwy skrupulatnie wyjaśnia, dzięki temu lektura tomiku nie sprawi nikomu trudności. Ponadto udało się zachować naturalność dialogu, żywej rozmowy, spontanicznych odpowiedzi duchownego, co jest ogromnym plusem tej publikacji. Autor nie unika trudnych pytań, jak choćby o to dlaczego chrześcijanie zwykle uważają się za lepszych od innych. Jego odpowiedzi są kulturalne, krótkie, lecz treściwe, dzięki czemu czytelnik nie gubi się w wywodach ojca Verlinde.
Więcej: http://all-you-need-is-book.blogspot.com/2013/07/atak-na-chrzescijanstwo-o-jozef-maria.html
Autor: Marta Kowalik


Inne recenzje pozycji Atak na chrześcijaństwo

recenzja

Recenzja Miesięcznika "Egzorcysta"

Jospeh Marie Verlinde to człowiek-instytucja. W Polsce przez długie lata znany był raczej w środowiskach związanych z Odnową w Duchu Świętym, ale jako autor szeregu książek i publikacji przedzierał się do świadomości coraz mocniej i powszechniej. We Francji stanowił cześć elit kościelnych ... więcej
recenzja

"Chrześcijanin powinien umieć bronić swojej wiary..." - recenzja portalu Franciszkanska3.pl

„Atak na chrześcijaństwo” w prosty, a jednocześnie pasjonujący i zrozumiały sposób wyjaśnia najważniejsze dogmaty wiary katolickiej dotyczące zmartwychwstania, śmierci, czyśćca, nieśmiertelności ludzkiej duszy i wiele innych kwestii.
esprit
Esprit Detal
ul. Przewóz 34/100
30-716 Kraków
 
Logistyka:
esprit wysyłki
Płatności:
esprit płatności /
Infolinia:
tel. 12 267 05 69
tel. 12 264 37 09
tel. 12 264 37 19
tel. 12 262 35 51
facebook youtube instagram