Idealny drogowskaz na drodze do szczęścia | Wydawnictwo Esprit
Zapisz się do newslettera, bądź na bieżąco i bierz udział w promocjach!
Wydawnictwo Esprit
recenzja

Idealny drogowskaz na drodze do szczęścia

Książka jest idealnym drogowskazem dla tych, którzy szukają drogi do szczęścia. Wbrew pozorom nie jest ona poradnikiem, ale wspomnieniem, opowieścią, momentami niemal bajką. Autorka z dziecięcą szczerością opowiada o swoim życiu i tym, jak ogromny wpływ na jej szczęście ma wiara. Bez wątpienia powieść nastraja pozytywnie i zmusza do spojrzenia na świat z zupełnie innej perspektywy. Podobnie jak okładka, sama treść Tysiąca darów jest wręcz po brzegi wypełniona optymizmem i radością.
Nie wyobrażam sobie, jak mogłabym nie przerzucać jej kolejnych stron z uśmiechem na ustach i zaciekawieniem. Sama pani Voskamp zyskała moją sympatię za częste cytowanie słów C.S. Lewisa i opowiadanie o jego Zaskoczeniu radością. Jestem przekonana, że będę wracać do tej książki za każdym razem, gdy w głowie pojawią się wątpliwości, gdy będę miała ochotę krzyczeć, że chcę sama napisać historię mojego życia. Być może nawet nic nieznaczący rzut okiem na okładkę lektury, która opowiada o sztuce codziennego szczęścia sprawi, że z dnia na dzień będę bardziej radosnym człowiekiem.

Całą recenzję książki Ann Voskamp - a zapewniamy, że warto zapoznać się z tą opinią w całości - znajdziecie Państwo na stronie http://magnolie.blogspot.com/.


Inne recenzje pozycji Tysiąc darów. O sztuce codziennego szczęścia

recenzja

"Takie książki są potrzebne, by uświadomić nam, jak wielka jest moc dziękczynienia"

Gdy świat wali Ci się na głowę, gdy nie wiesz już, co masz robić, gdy myślisz tylko o tym, jak bardzo jest Ci źle... Pewnie nawet nie zadumasz się chwilę nad dziękczynieniem. Taka prosta, a jednocześnie trudna czynność - dziękczynienie za wszystko, co otrzymujesz od Boga.
recenzja

Inspiracja do wdzięczności

Zaintrygowały mnie osobiste przeżycia autorki i kolejne podpunkty na jej liście, zapisywane spontanicznie, pod wpływem jakiegoś wydarzenia czy obserwacji. Czułam, że razem dostrzegamy te wszystkie dary i uczymy się za nie dziękować. Książka ma w sobie wiele pozytywnej energii, którą ... więcej
recenzja

Inspiracja do wdzięczności

Zaintrygowały mnie osobiste przeżycia autorki i kolejne podpunkty na jej liście, zapisywane spontanicznie, pod wpływem jakiegoś wydarzenia czy obserwacji. Czułam, że razem dostrzegamy te wszystkie dary i uczymy się za nie dziękować. Książka ma w sobie wiele pozytywnej energii, którą za ... więcej
Średnia ocena procesu zamówienia: 4,87 / 5
Przeczytaj opinie naszych Klientów »
esprit
Esprit Detal
ul. W. Siwka 27A
31-588 Kraków

 
Logistyka:
esprit wysyłki
Płatności:
esprit płatności /
Infolinia:
tel. 12 264 37 09
tel. 12 395 70 72
tel. 12 267 05 69
tel. 12 262 35 51

 
youtube