Mądrość i radość stulatki | Wydawnictwo Esprit
Zapisz się do newslettera, bądź na bieżąco i bierz udział w promocjach!
Wydawnictwo Esprit
Mam sto lat i chciałabym wam powiedzieć...
niedostępna
recenzja

Mądrość i radość stulatki

Ta książka jest znakomitą porcją radości i mądrości, płynących z dojrzałej, przeżytej wiary. Dostarcza jej niezwykła s. Emmanuelle (1908–2008).
 Mam sto lat i chciałabym wam powiedzieć… to zapis rozmowy z tą francuską zakonnicą, która zasłynęła m.in. tym, że w wieku 65 lat zamieszkała w slumsach Kairu, by nieść tamtejszym biedakom pomoc i pociechę. Uderza prostota jej wiary. Jak się modli? Odpowiedź: jak dziecko.

Jestem dzieckiem, które wkłada swoją małą dłoń w dłoń dorosłego, które ufa. Jak pozbyć się stresu? Odpowiedź: oderwać oczy od swojego pępka. Emmanuelle tryska radością. Jej rozmówcy jakby nie mogli uwierzyć, że wiara może dawać tyle siły, pogody ducha i ludzkiego spełnienia. Wypowiedzi siostry są jak krótkie sentencje, zaskakujące swoją przenikliwością. To świetna propozycja na letni wypoczynek. Lekka, ale sycąca.

ks. Tomasz Jaklewicz, "Gość Niedzielny"


Inne recenzje pozycji Mam sto lat i chciałabym wam powiedzieć...

recenzja

"Mam sto lat..." - recenzja Moniki Badowskiej

Ostatnio rozsmakowałam w czytaniu rozmów, wywiadów, więc z dużą przyjemnością sięgnęłam po zapis rozmowy jaki Jacques Duquesne i Annabelle Cayrol przeprowadzili z Siostrą Emmanuelle ze Zromadzenia Sióstr Matki Bożej z Syjonu.
Średnia ocena procesu zamówienia: 4,88 / 5
Przeczytaj opinie naszych Klientów »
esprit
Esprit Detal
ul. W. Siwka 27A
31-588 Kraków

 
Logistyka:
esprit wysyłki
Płatności:
esprit płatności /
Infolinia:
tel. 12 264 37 09
tel. 12 395 70 72
tel. 12 267 05 69
tel. 12 262 35 51

 
youtube