Ks. Piotr Studnicki, "Apteczka pierwszej pomocy", Gość Niedzielny | Wydawnictwo Esprit
Zapisz się do newslettera, bądź na bieżąco i bierz udział w promocjach!
Wydawnictwo Esprit
recenzja

Ks. Piotr Studnicki, "Apteczka pierwszej pomocy", Gość Niedzielny

W chwilach trudu lub cierpienia, gdy modlitwa potrzebna jest nam najbardziej, odkrywamy często, że nie umiemy rozmawiać z Bogiem. Książka 100 modlitw w trudnych chwilach życia ojca Jeana-Yvesa Jaffré’a może być „apteczką pierwszej pomocy” na te niełatwe momenty.
Zbiór zawiera modlitwy osób, które doświadczyły cierpienia i znosiły je z nadzieją i odwagą. Są tu słowa wielkich mistrzów duchowych, takich jak św. Teresa z Lisieux, św. Jan Maria Vianney, bł. Matka Teresa z Kalkuty czy Jan Paweł II.

Obok nich znajdziemy także modlitwy zwykłych ludzi: małżonków, którzy nie mogą mieć dzieci, kogoś, kto stracił pracę, dom i najbliższych, kobiety, która dokonała aborcji, czy alkoholika, który prosi o uzdrowienie i siły.

W tych słowach łatwo możemy odnaleźć odbicie własnych życiowych zmagań i problemów. A nade wszystko pocieszające światło Bożej łaski.

Ks. Piotr Studnicki, Gość Niedzielny nr 7/2010Inne recenzje pozycji Z głębokości wołam do Ciebie, Panie. 100 modlitw w trudnych chwilach życia

recenzja

Silne poczucie łączności z Kościołem

Publikacja ta jest zbiorem mającym być wsparciem i podporą dla osób, które w ciężkich momentach chciałyby skorzystać z gotowych tekstów, których zadaniem jest niesienie pociechy i duchowego wsparcia. Nie są to modlitwy pisane przez przypadkowych ludzi – ich autorami są między innymi ... więcej
Średnia ocena procesu zamówienia: 4,88 / 5
Przeczytaj opinie naszych Klientów »
esprit
Esprit Detal
ul. W. Siwka 27A
31-588 Kraków

 
Logistyka:
esprit wysyłki
Płatności:
esprit płatności /
Infolinia:
tel. 12 264 37 09
tel. 12 395 70 72
tel. 12 267 05 69
tel. 12 262 35 51

 
youtube