Wydawnictwo Esprit
Zapisz się do newslettera, bądź na bieżąco i bierz udział w promocjach!
Wydawnictwo Esprit

Spotkanie z ks. Piotrem Glasem 2020

Spotkanie z ks. Piotrem Glasem pt. „Ocalenie w Niepokalanym Sercu Maryi” odbędzie się 24 kwietnia 2020 roku o godz. 19.00 w Warszawie, w Hali Sportowej przy ul. Obrońców Tobruku 40. Goście będą wpuszczani na teren Hali od godz. 18.00. Bardzo prosimy o punktualne przybycie. Każdy bilet posiada miejsce siedzące. Bilet jest na okaziciela. Każde wejście, kupione na bilecie, podlega tylko jednorazowmu skasowaniu. Bardzo prosimy o uzgadnianie z organizatorem ewentualnego opuszczenia miejsca Hali i powrotu. Osoby ze skasowanym biletem nie będą wpuszczane na teren Hali.

Wszystkie bilety na spotkanie zostały już sprzedane. Będzie mozliwośc kupienia dodatkowych biletów podczas Targów Wydawców Katolickich w Warszawie (23 i 24 kwietnia), w Arkadach Kubickiego, na stoisku Wydawnictwa Esprit. Cena jednego biletu to 20 zł.

Miejsca parkingowe i wyjazdy zorganizowane

W okolicy miejsca spotkania jest parking na ok. 200 miejsc parkingowych. Parking dla samochodów osobowych kosztuje 2 zł za godzinę.

Ewentualny przyjazd autokarem prosimy zgłaszać mailowo na adres spotkanie@esprit.com.pl w celu potwierdzenia miejsca parkingowego. Parking dla autokarów jest bezpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona.

Zmiany związane z terminem i miejscem spotkania

Obecnie nie przewidujemy żadnych zmian związanych z terminem oraz miejscem spotkania z księdzem Piotrem Glasem. Jeżeli takie zmiany będą konieczne, poinformujemy o tym odpowiednio wcześniej. W sytuacji, gdy konieczne będzie odwołanie spotkania, zadbamy, by koszty poniesone przez potencjalnych uczestników w związku z zakupem biletu, zostały zwrócone. 

 

esprit
Esprit Detal
ul. Przewóz 34/100
30-716 Kraków
 
Logistyka:
esprit wysyłki
Płatności:
esprit płatności /
Infolinia:
tel. 12 267 05 69
tel. 12 264 37 09
tel. 12 264 37 19
tel. 12 262 35 51
facebook youtube instagram