Wydawnictwo Esprit
Zapisz się do newslettera, bądź na bieżąco i bierz udział w promocjach!
Wydawnictwo Esprit
tel.  12 267 05 69| ksiegarnia@esprit.com.pl
0,00 zł koszyk

Spotkanie z ks. Piotrem Glasem i Jackiem Pulikowskim w KrakowieWraz z Parafią Bożego Ciała w Krakowie serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z ks. Piotrem Glasem, rekolekcjonistą i byłym egzorcystą, oraz dr. Jackiem Pulikowskim, cenionym doradcą rodzinnym.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE SPOTKANIA ZNAJDZIESZ NA WYDARZENIU. KLIKNIJ  >> TUTAJ << 


Chcąc zwrócić uwagę na wielki kryzys ks. Piotr Glas wraz z Jackiem Pulikowskim napisali książkę „Ostateczna bitwa o rodzinę”, która jest wyrazem ich troski o sprawy najważniejsze.

Spotkanie pt. „Uratujmy Katolicką Rodzinę” organizowane jest w szczególnym czasie – w roku poświęconym Rodzinie. Ksiądz Piotr Glas wraz z Jackiem Pulikowskim na co dzień apelują do małżeństw i ludzi młodych, aby podjęli konkretne kroki w celu obrony wartości chrześcijańskich w rodzinach.

Co możemy zrobić w obliczu ataków? Jak uchronić świętość rodziny? Jaki jest plan ratunkowy? O tym usłyszycie już 23 lipca w Krakowie!SZCZEGÓŁY WYDARZENIA:

23 lipca 2022 (sobota) 

Bazylika Bożego Ciała w Krakowie ul. Bożego Ciała 26

18:00 – wspólna Msza Święta w intencji Rodzin

19:00 – konferencja ks. Piotra Glasa oraz dr. Jacka Pulikowskiego

 

WSTĘP WOLNY 

ZADAJ PYTANIE AUTOROM:

W trakcie spotkania przewidziany jest czas na tzw. Q&A. Swoje pytanie już dziś wyślij na maila  esprit.promocja@gmail.com 

Przekażemy je ks. Piotrowi i Panu Jackowi. Pośród wysłanych pytań wybiorą kilka tych najważniejszych i odpowiedzą na nie.SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE SPOTKANIA ZNAJDZIESZ NA WYDARZENIU. KLIKNIJ  >> TUTAJ << 

Książka "Ostateczna bitwa o rodzinę" dostępna jest >>TUTAJ<<
esprit
Esprit Detal
ul. W. Siwka 27A
31-588 Kraków

 
Logistyka:
esprit wysyłki
Płatności:
esprit płatności /
Infolinia:
tel. 12 264 37 09
tel. 12 395 70 72
tel. 12 267 05 69
tel. 12 262 35 51

 
facebook youtube instagram