Ostrzeżenie | Christine Watkins | Wydawnictwo Esprit
Zapisz się do newslettera, bądź na bieżąco i bierz udział w promocjach!
Wydawnictwo Esprit
tel.  12 267 05 69| ksiegarnia@esprit.com.pl
0,00 zł koszyk
Ostrzeżenie
KUP E-BOOK
BESTSELLER

Ostrzeżenie

Świadectwa i proroctwa o oświeceniu sumień

Czym jest oświecenie sumień? Czy już niedługo doświadczymy małego sądu zapowiadanego przez wielu świętych? Jak będzie wyglądało ostrzeżenie?
 
Ludzie żyją dziś tak, jakby Bóg nie istniał. W pogoni za karierą, zyskiem i przyjemnościami zapominają o tym, że każdy z nas będzie sądzony za swoje postępowanie. Kiedy to nastąpi? Czy jesteśmy w stanie się na to przygotować?
W swojej bestsellerowej książce Christine Watkins opisuje przełomowy moment, w którym wszyscy poznamy przenikającą prawdę o stanie swojej duszy – czyli oświecenie sumień. Jak będzie wyglądała ta chwila? Co się stanie z ludźmi pogrążonymi w grzechu?
Autorka zebrała proroctwa dotyczące ostrzeżenia, jakie otrzymało wielu świętych, między innymi święta siostra Faustyna. W książce znalazły się też wstrząsające świadectwa osób, które doświadczyły małego sądu i oświecenia sumienia.
 
 
Ostrzeżenie to książka dla wszystkich, wierzących i niewierzących, chrześcijan i przedstawicieli wszystkich innych religii i wierzeń, ponieważ to wydarzenie mistyczne zapowiadane od pięciu stuleci przez świętych i mistyków Kościoła dotknie każdego człowieka na ziemi. Po nim nic już nie będzie takie samo. To będzie ostatni wstrząsający krzyk Boga wołającego o nasze nawrócenie. Bądź gotowy, bo nie znasz dnia ani godziny, w której Pan przyjdzie, aby ostatni raz ostrzec ludzkość przed sądem nad światem i Kościołem. Czuwaj, módl się i pokutuj. Bądź gotowy.
ks. Dominik Chmielewski SDB

 


EAN: 9788366407640
ISBN: 978-83-66407-64-0
Format: 145x205 mm
Stron: 416
Data wydania: 2020-11-09
Oprawa: broszurowa (folia aksamitna)

Cena regularna: 39,90 złNASZA CENA:
23,90 zł
-+
Kup książkę
Komentarze czytelników

Boże Dotrzymam słowa !

Obiecałem Bogu że również opiszę moje sytuacje i znaki które otrzymałem od Boga ! n Dotrzymam słowa ! Pozdrawiam Michał
Michał D
03.02.2021

Jak najbardziej pozytyw

Ta książka jest niesamowita, jak ją zakupiłem to połknąłem ją w szybkim tempie, w sumie zgodnie z tym co pisze w niej na samym początku, że będziesz miał problem się od niej oderwać. Tak było ze mną. Jej treść mocno na mnie wpłynęła i mogę powiedzieć, że żyję nią. Mocno polecam jako lekturę obowiązkową dla każdego. Pozdrawiam i niech Was Bóg błogosławi.
Paweł Gonciarz
09.12.2020

SERCE NIEPOKALANEJ

MATKO NAJŚWIETSZA NIEPOKALANA PROSZĘ CIĘ PROWADŹ NAS DO SWOJEGO SYNA JEZUSA CHRYSTUSA MY GRZESZNI CIEBIE PROSIMY MÓDL SÌĘ ZA NAMI. BARDZO DZIĘKUJE ZA TEN KANAŁ,, KU BOGU" NIECH WAM BÓG BŁOGOSŁAWI.
Bogusia
02.12.2020

Agnieszka

Dziękuję Bogu za książkę. Każdy powinien ją przeczytać.
Agnieszka
29.11.2020

OSTRZEŻENIE

Po całkowitym odejściu od kościoła katolickiego na 25 lat, wróciłam do niego z hukiem. Pan Bóg zaorał moją buzią równik 77 razy. Parę lat temu odbyłam spowiedź z całego życia. Popłakałam się przy tym jak małe dziecko. Przeżyłam taki swój mały sąd. Zobaczyłam jakim zerem jestem ! Od tych paru lat pnę się po drabinie wiary, nadziei i miłości bożej. Zakochałam się w Panu Bogu, bo jak sam mówi wybaczył mi. Co z tego, skoro ja sama sobie nie wybaczyłam ? Grzeszę ? Jutro zamawiam tą książkę w kilku egzemplarzach, bo oprócz mnie musi ją przeczytać jeszcze parę osób. To będzie mój prezent dla nich ode mnie. To będzie dla nas BONUS od Pana Boga. Jest nadzieja...
daga
15.11.2020

JEZU ULITUJ się nad mną i nad nami

Boże mój z niewypowiedzianą tęsknotą wyczekuje Drugiej Piędziesiątnicy czyli Drugiego Zesłania Ducha Świętego i Twojego Cudu Miłosierdzia przez mały Sąd Ducha Świętego. Z ludzkiego punktu widzenia boję się tego bo nasze, a w szczególności moje grzechy przybiły Cię do Krzyża i skazały na Drogę Krzyżową. Pozatym często siebie wybielam czy usprawiedliwiam a na grzech nie ma usprawiedliwienia. Mogę tylko powiedzieć,, Przepraszam" i,, Jezu Ufam Tobie" a gdy już przyjdzie ten,, Czas" tylko Bogu znany błagam bym była w stanie łaski uświęcającej. Mimo, że moje grzechy zadały Ci tyle BÓLU. Jezu ULITUJ się Nad mną i nad nami
Ania W.
15.11.2020

Otucha dla wierzących

Hipnotyzująca książka. Ważna, jeśli nie najważniejsza. Z Wielkim Ostrzeżeniem pierwszy raz spotkałam się w książkach księdza Skwarczyńskiego. Po tej lekturze zaczęłam śledzić proroctwa o 3 dniach ciemności. Zaskoczyło mnie, że jest ich tak dużo i wszystkie mówią o tym samym. Tylko Bóg może otworzyć oczy. Żyjemy w takim nawarstwieniu kłamstw, którymi karmi nas kultura, nauka, media- dosłownie wszystko, że życie w obecnym świecie przypomina błądzenie w jakimś ciemnym bagnie. Nie wiemy i sami nigdy się nie dowiemy jak naprawdę wygląda świat. Dzięki takim książkom - wielu z tego kanału- zawdzięczam doświadczenie spokoju w swoim sercu. Świadomość życia w okolicznościach manipulacji, odbierania praw ludziom, szkodzenia zamiast leczenia, okradania zamiast opieki, kłamania zamiast informowania itd. Itd. prowadzi do załamania i chorobliwego strachu. Na szczęście są ludzie, którzy przynoszą nam Boga. W książkach, filmach, świadectwach i na kanale Ku Bogu. Koniecznie kupię tę książkę członkom scholi, w której posługuję i może jeszcze komuś. :-)
Monika
11.11.2020

Ratujmy dusze

Myślę, że mógłbym podarować tą książkę kilku moim znajomym ateistom, którzy już niedługo, kiedy ich biznesy będą zamknięte, będą mieli trochę czasu, żeby ją przeczytać. Być może dzięki temu uratują swoje dusze
Maciej
11.11.2020

Nawróć się, trwaj, zwyciężaj, ale wszystko w łączności z Panem Bogiem

Szczęść Boże. Na początku chcę zaznaczyć, że mam szczerą nadzieję, że książka jest w 100% katolicka i nie przyniesie fałszywych i złych treści. Książka, wydaje mi się, że trafiła dość mocno do mojego serca gdy słuchałem i oglądałem ten film wczoraj i myślę, że Bóg dał mi podczas zasłuchiwania się w treść tej książki potrzebne łaski - do jej zrozumienia i odpowiedniego przeżycia tych kilkudziesięciu minut. Naprawdę mnie to wszystko mocno uderzyło. Szczególne wrażenie - ale naprawdę bardzo duże - zrobił na mnie moment gdy Pan Jezus Chrystus, z kroplami krwi spływającymi po Jego twarzy, wołał do Amesa : "Kocham Cię i chcę Ci przebaczyć!". Myślę, że ta książka będzie mi niesamowicie przydatna w nawróceniu a także ludziom, którym Bóg będzie chciał abym tę książkę przekazał. Skoro tylko w tym godzinnym fragmencie mogłem odczuć tyle szczerej i niesamowicie wspaniałej oraz przeogromnej Miłości Pana Boga do mnie i pozostałych Jego dzieci to naprawdę moja dusza w tym momencie aż się rwie, żeby przeczytać dalszą część tej książki. Wierzę w to, że ta książka może być bardzo silnym narzędziem w rękach Boga, które może diametralnie zmienić życie wielu umiłowanych dzieci Pana Boga. Mam nadzieję, że czytając tę książkę wielu grzeszników się nawróci a ludzi naprawdę ufnych Bogu i całkowicie Mu oddanych popchnie ona do totalnego zaufania Panu Bogu i silnego umocnienia w jedynej słusznej Świętej Wierze Katolickiej. Nie wiem czy będzie mi dane otrzymać tę książkę od Was/Ciebie (nie wiem kim jesteś autorze :D), ale będę się starać pamiętać, aby pomodlić się za osoby korzystające z tej książki. Szczęść Boże!
Bruno Stański
11.11.2020

Ciekawa książka

Przypadkowo włączyłem transmisję online i słucham od pewnego czasu, bardzo ciekawa książka. Chętnie bym przeczytał na spokojnie ;) Niech Bóg Błogosławi wszystkim ludziom z KuBogu i wszystkim słuchaczom.
Piotrek
11.11.2020

Wiara w siebie

Słuchałem w drodze będąc w pracy( bo jestem kierowca) a że mam dużo czasu w trakcie drogi to nauczyłem się słuchać audiobooków. Przypadkowo wpadłem na kanał KU BOGU i tak już zostałem słuchałem was o czasach końca o niewidzialnej wojnie ale dopiero ten audiobook wywołał we mnie największe emocje. Jeśli pozwolicie to zapytam. Czy zdarzyło wam się płakać słuchając opisu siebie? Jeśli nie to zaufajcie Bogu on skieruje was w końcu na drogę gdzie usłyszycie o sobie. Tak też się stało dzisiaj ze mną... kiedy na końcu usłyszałem że nawet największym grzesznik straceniec i zatraceniec zmierzający prosto do łap diabła tylko przez różaniec jest w stanie z tych łap uciec do Boga. Tak jak ostatni bohater tej książki tak i ja odkryłem Boga przypadkiem ( A może celowo on mnie znalazł) bo w swoim życiu choć krótkim oddaliłem się od niego i zrobiłem wiele mu krzywd. A zmieniło się tylko od słuchania godzinek do Matki Bożej... tylko czy może aż bo teraz jadąc do pracy zaczynam dzień godzinkami a kończę Pod twoja obronę... moja rada dla czytających ten tekst jest taka nie prościej Boga o jutro lecz rzadajcie od niego aby teraz był z wami przez Maryję naszą matkę... pomaga uwierzcie mi... pozdrawiam was z Panem Bogiem
Krzysiek P.
10.11.2020

Weź sobie to do serca

Jeszcze jedno wołanie Bożego Miłosierdzia do serca człowieka.
Mariusz
10.11.2020

Ostrzeżenie

Pokój i dobro. Fragment książki zaprezentowany w audiobooku , to zachęta to przeczytania całości, to także inspiracja do czuwania i ciągłego nawracania się. Jezu ufam Tobie
Anna Nanys
09.11.2020

Ten tytuł uraduje czytelników Księgi Prawdy

Bardzo miło, że Esprit wydał książkę o tematyce tak naglącej, jaką jest Ostrzeżenie. To już ostatni dzwonek... O książce jeszcze za wiele powiedzieć nie mogę, bo na razie zamówiłem w przedsprzedaży 6 sztuk :)
Konrad Kempiński
09.11.2020

Bóg jest Miłością

On nas kocha ,wystarczy że oddasz Jemu swoje życie, a On będzie działał ...dziekuje Ci Panie JEZU za błogosławieństwo.
Maria Urbaniak
08.11.2020

Każdy powinien wziąć sobie te słowa do serca

mimo trudów, prawdziwe szczęście jest w Bogu, od Którego pochodzimy i do Którego powinniśmy zmierzać aż w Nim spoczniemy. Z modlitwą za wszystkich słuchaczy Kanału Ku Bogu ❤️
Magdalena
07.11.2020

Czekałam na taką książkę

Od lat interesuję się proroctwami,o tym które dotyczy" małego sądu",zawsze mnie intrygowało, ale nigdzie nie mogłam znaleźć szczegółów tego proroctwa.Dopiero teraz pojawiła się ta książka, są w niej świadectwa osób które przeżyły to doświadczenie,więc tym bardziej nie mogę się doczekać tej lektury.
Krynicka Ewa
07.11.2020

"OSTRZEŻENIE" możliwe zbawienie

Zachwycająca książka, daje każdemu z nas możliwość zaglądnięcia w swoje sumienie. Wzbudza chęć do działania i zmiany poprzez możliwość dokonania rezonansu własnego życia. W obliczu nieuniknionego sądu Bożego, każdy z nas może i powinien podjąć wysiłek stoczenia wielkiej walki z "brudną władzą" swego serca. Na podstawie fascynujących, osobistych świadectw nawrócenia bohaterów tej książki, widzimy pewną realność z pogranicza ścierających się ze sobą sił. Wojna z nimi nie jest łatwa lecz konieczna w kontekście władzy życia i śmierci. Książka ta zachęca nas do podjęcia wysiłku oczyszczenia dusz ludzkich na drodze ku Bogu i na Jego Chwałę. Słusznie nas do tego namawia i ostrzega zanim będzie za późno. Czytelnik chłonie fakty skłaniając się do refleksji nad własną postawą. Wzruszający tok wydarzeń życia bohaterów, potwierdza ich działalność w społeczeństwie. Są to osoby prawdziwe i znane. Ma się chęć poznania bliżej wszystkich opisanych tu osób a więc skorzystania z tej propozycji książkowej.
Edyta
06.11.2020

Polecam książkę

Zaświadczam, że oświecenie sumień istnieje, bo przez to przeszłam. Moje życie zmieniło się diametralnie. Doświadczyłam, tego co po ludzku wydaje się niemożliwe więc potwierdzam, że to prawda. Od tamtej pory nie chcę Boga nawet myślą obrazić
Sylwia
06.11.2020

Książka - "OSTRZEŻENIE"

Właśnie zakupiłam książkę. Czekam na audiobook abym mogłam przekazać osobom, które wolą słuchać niż czytać, Dziękuję za kanał KU BOGU. Pozdrawiam serdecznie.
Renata Piskórz-Ejtaszewska
06.11.2020

OSTRZEŻENIE

Nie wiem jak napisać najlepszy komentarz, wiem że uwielbiam takie książki,szczególnie jeśli jest w nich nawet krótka notatka o.Augustyna Pelanowskiego. Bóg zapłać za ten kanał.
Marta
06.11.2020

Wrażenie

Audiobook dał wrażenie ,że książkę zrozumiale oraz ,,smacznie,, będzie się czytało. Temat sam w sobie stawia poprzeczkę, aby każdy chętny i świadomy człowiek rozważył go poważnie już teraz. Jestem ciekawy dalszych objawień u reszty bohaterów tego świadectwa. Czy chciałbym przeżyć taki sąd za życia ? I tak i nie ...
laki boy
05.11.2020

wezwanie

Wciąż o tym myślę ,nie mam spokoju,szukam pragnę
Ewa Behnke
05.11.2020

Jak gobelin...

Pan Bóg kolejny raz pokazuje jak kocha ludzką nędzę. Odnośnie samego ostrzeżenia, to fascynuje mnie ile zachodu, ile wysiłku w to wkłada, żeby to do nas, malućkich, dotarło, mimo naszego ciągłego odrzucania prawdy. Opowieść o gobelinie pięknie to odzwierciedla. Wszystkie nitki koloru ostrzeżenia gdzieś tam na powierzchni, wszystkie się łączą w odpowiedni wzór. My tutaj, pod spodem widzimy tylko plątaninę, brak uporządkowania, związku... a jednak czasem dane jest nam podejrzeć ten jeden kolor i widać systematykę. Widać, że Bóg ma plan. Skoro ma plan dla jednej nitki, to dlaczego mielibyśmy poddawać w wątpliwość plan dla wszystkich nitek
Adrianna Wyszyńska
05.11.2020

Oświecenie sumień

W czasie pierwszej spowiedzi świętej przed Pierwszą Komunią Świętą dostałam od Boga łaskę żalu doskonałego za grzechy razem z darem łez. Później przy innych spowiedziach to samo przeżycie się już nie powtórzyło, a mam już 31 lat. To było niesamowite przeżycie, nigdy tego nie zapomnę. Zapewne oświecenie sumień też będzie takim przeżyciem, niezapomnianym spotkaniem z Bogiem. Ostatnio mam też tak, że żałuję w swoim życiu wszystkich zmarnowanych szans i łask, które otrzymałam od Boga, ale ich nie wykorzystałam. Myślę, coś takiego będzie też w czasie ostrzeżenia. Będziemy żałować wszystkich zmarnowanych okazji do czynienia dobra.
Magdalena
05.11.2020

Poruszająca serce książka

Bóg zapłać za ten film, który bardzo porusza serce ku nawróceniu i daje wiele refleksji. W trakcie słuchania pomyślałam: książkę pewnie czyta się z trudem, jednak jest ona błogosławieństwem. Ta treść powinna trafić do jak największej ilości dusz.
Anna Wróblewska (Buda)
05.11.2020

"Ostrzeżenie"

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Chciałabym otrzymać tę książkę dla mojej rodziny, żeby się nawrócili. Tylko jak sprawić, żeby ją przeczytali.
Ania
05.11.2020

Poruszyła mnie do dalszej walki.

Panie Jezu Chryste, zmiłuj się nade mną GRZESZNIKIEM... Książka i te pierwsze głosy do wizjonerow spowodowały, że zamilklem i spędziłem te godzinę w niezwykłym skupieniu. Dziękuję za polecenie tej książki właśnie w tym momencie mojego życia w jakim jestem. Chciałbym nawet teraz przeczytać ją do końca. Walczę o czystość na przemian z powrotami w środowisko i akty homoseksualne... Przebacz mi Jezu, wiem ze mówisz do mnie nieustannie poprzez moje sumienie, a jednak ja wciąż Cię odrzucam i ranie... Potem płacze, wracam na chwilę i znów uciekam. Jezu, przygarnij mnie, abym potrafił Cię kochać jak Ty mnie kochasz i wciąż o mnie walczysz. Panie Igorze, dzięki temu kanałowi i wielu materiałom ciągle wracam, wracam i nie popadam w rozpacz. Proszę o modlitwę. Z Panem Bogiem.
Łukasz
05.11.2020

Marta M.

Bóg zapłać za piękny audiobook. Bardzo bym chciała przeczytać tą książkę i podzielić się nią z innymi. Tak dużo osób zapomniało o Bogu i o Sądzie Bożym. Nasza wiara jest piękna dzięki Miłości Doskonałej jaką obdarza nas Bóg. Daje nam ją , zwykłym grzesznika chociaż my niejednokrotnie ją odrzucamy i bardzo ranimy... ale Bóg mimo to nadal nas kocha i szuka i wybacza. Boże dziękuję Ci za tą Miłość , za Maryję nasza Mame, za modlitwę różańcowa... Pozwól nam w każdym człowieku zobaczyć Ciebie , wtedy świat stałby się piekniejszy. Boże wiem że nie zasługuje na Twą miłość. Jezu Ufam Tobie
Marta M.
05.11.2020

Premiera

Zapowiada się ciekawa książka. Już nie mogę się doczekać. Módlmy się o liczne nawrócenia,niech Boże Miłosierdzie,zadziała w każdym z nas.
Aga
26.10.2020


Dodaj swój komentarz


Inni kupili także
trwa ładowanie...
BESTSELLER
Świadectwa miłości Maryi
Ferdinando Carignani
29,90 zł17,90 zł
do koszyka
trwa ładowanie...
BESTSELLER
Ocalenie w Maryi
ks. Piotr Glas
29,90 zł17,90 zł
do koszyka
trwa ładowanie...
BESTSELLER
Trzeci
34,90 zł20,90 zł
do koszyka
trwa ładowanie...
BESTSELLER
Jezu, ratuj!
Joanna Bątkiewicz-Brożek
34,90 zł20,90 zł
do koszyka
trwa ładowanie...
BESTSELLER
Kiedy umrę, chcę iść do nieba
ks. Thaddeus Doyle
39,90 zł23,90 zł
do koszyka
trwa ładowanie...
BESTSELLER
Skarb w glinianym naczyniu
Abp Fulton Sheen
39,90 zł23,90 zł
do koszyka
esprit
Esprit Detal
ul. W. Siwka 27A
31-588 Kraków

 
Logistyka:
esprit wysyłki
Płatności:
esprit płatności /
Infolinia:
tel. 12 264 37 09
tel. 12 395 70 72
tel. 12 267 05 69
tel. 12 262 35 51

 
facebook youtube instagram