Nauka nocniczka - dla chłopców... prosta metoda!. Simone Cave | Wydawnictwo Esprit
Zapisz się do newslettera, bądź na bieżąco i bierz udział w promocjach!
Wydawnictwo Esprit
Nauka nocniczka - dla chłopców... prosta metoda!
niedostępna

powiadom mnie, kiedy pojawi się w sprzedaży
PRZEGLĄDAJ

Nauka nocniczka - dla chłopców... prosta metoda!

Odzwyczajanie się od pieluch i nauka korzystania z nocniczka to nie tylko kolejny problem, z którym musi poradzić sobie każdy rodzic – to przede wszystkim ważny etap w życiu twojego malucha, pierwszy mały krok ku samodzielności! Właśnie w tym czasie dziecko rozwija świadomość własnego ciała i naturalnych potrzeb – i będzie potrzebować twojej pomocy. Na szczęście możesz liczyć na fachowe porady Simone Cave i Caroline Fertleman!

Autorki pomogą nie tylko rozwiązywać problemy związane z odzwyczajaniem się od pieluch, ale także przewidywać je wcześniej i zapobiegać im, tak aby nauka korzystania z nocniczka przebiegała bezstresowo i była dla twojego synka przede wszystkim dobrą zabawą.

W książeczce Nauka nocniczka dla chłopców... prosta metoda! znajdziesz sposoby na rozwiązanie typowych problemów, z jakimi niedługo zmierzy się twój mały mężczyzna. Jaką strategię zastosować – siedzieć czy stać? Jak przeprowadzić trening „celowania”? Jak nazywać TĘ część ciała w rozmowie z maluchem? Kto będzie dla synka najlepszym nauczycielem: mama czy tata?
Nauczysz się także, jak rozpoznać właściwe sygnały, aby nie zacząć nauki za wcześnie, gdy zmierzenie się z nocniczkiem będzie dla malucha zbyt trudne, ani za późno, gdy nauka szybko go znudzi.

Program zaproponowany w Nauce nocniczka dla chłopców to metoda prosta, sprawdzona i skuteczna. Dostosowany jest także do potrzeb zabieganych rodziców: nawet jeśli łączysz pracę zawodową z wychowaniem dzieci, proces przyzwyczajania malucha do nocniczka można zaplanować tak, aby uniknąć stresu i łez!
 

Tłumaczenie:
Edyta Stępkowska
EAN: 9788361989134
ISBN: 978-83-61989-13-4
Format: 115x180 mm
Stron: 150
Data wydania: 2010-05-19
Oprawa: broszurowa

RECENZJE
recenzja

Ewelina Niestrawska-Mazur, Parenting.pl

Książeczka odstaje trochę od typowych poradników. Nazwałabym ją raczej dokładnym przewodnikiem. Zwraca się do czytelników w drugiej osobie: „ty” ;  rady są zatem bardzo osobiste i szczegółowe. Prócz doradzania w kwestii sadzania na nocnik, „Nauka nocniczka dla chłopców” ... więcej
recenzja

Marzena Dryś, Strefamamy.pl

Bardzo spodobało mi się, że autorki podpowiadają krok po kroku, a właściwie tydzień po tygodniu jak przeprowadzać naukę. Książka jest napisana specjalnie z myślą o chłopcach. W jasny i bardzo czytelny sposób opisane jest jak postępować z małymi mężczyznami. W poradniku znalazły ... więcej
Patroni medialni
Inni kupili także
esprit
Esprit Detal
ul. W. Siwka 27A
31-588 Kraków

 
Logistyka:
esprit wysyłki
Płatności:
esprit płatności /
Infolinia:
tel. 12 264 37 09
tel. 12 395 70 72
tel. 12 267 05 69
tel. 12 262 35 51

 
youtube