Nauka nocniczka - dla dziewczynek... prosta metoda! | Simone Cave | Wydawnictwo Esprit
Wydawnictwo Esprit
zapraszamy na zakupy!
Zamów książki o wartości co najmniej 70 zł a przesyłkę otrzymasz gratis!
Nauka nocniczka - dla dziewczynek... prosta metoda!
niedostępna

powiadom mnie, kiedy pojawi się w sprzedaży
PRZEGLĄDAJ
Tłumaczenie:
Edyta Stępkowska
EAN 9788361989141
ISBN: 978-83-61989-14-1
Format 115x180 mm
Stron 150
Data wydania 2010-05-19
Oprawa broszurowa

Nauka nocniczka - dla dziewczynek... prosta metoda!

Dziewczynki zwykle uczą się szybciej – dotyczy to także tych najwcześniejszych umiejętności, takich jak korzystanie z nocniczka. Jednocześnie proces odzwyczajania się od pieluch może być dla nich bardziej stresujący, dlatego aby jak najlepiej towarzyszyć córeczce w nauce samodzielności, warto sięgnąć po Naukę nocniczka dla dziewczynek. Ten prosty i kompententny poradnik podpowie ci, jak radzić sobie z typowymi problemami, a co ważniejsze – jak ich unikać. Dowiesz się przede wszystkim, po czym poznać, że dziewczynka jest gotowa do nauki korzystania z nocniczka, jakich zachowań możesz się spodziewać i jak sobie z nimi radzić oraz co zrobić, jeśli twoja córka uczy się opornie lub jest małą buntowniczką.

A co jeśli pojawią się nietypowe trudności? Takie wielkie wydarzenia jak przeprowadzka czy pojawienie się nowego braciszka lub siostrzyczki mają wielki wpływ na przebieg nauki korzystania z nocniczka. A co jeśli trening ma przeprowadzać dość niepewnie czujący się w tej roli tata? Jak zachować się, gdy twoja mała księżniczka upiera się, by siusiać na stojąco, tak jak jej starszy brat? Autorki Nauki nocniczka dla dziewczynek pomogą ci poradzić sobie także i w takich sytuacjach!

Szczegółowe porady Simone Cave i Caroline Fertleman dostosowane są do potrzeb zapracowanych rodziców, a także do indywidualnych wymagań maluchów. Z Nauki nocniczka dla dziewczynek dowiesz się, czy twoja córka jest „entuzjastką”, „rebeliantką”, „artystką” czy „akrobatką” i jaką strategię nauki powinnaś zastosować. Zobaczysz, że szybko przekonasz się, że nauka korzystania z nocniczka nie jest tak trudna, jak się wydaje, a może okazać się nawet dobrą zabawą!
 

Prześlij tę publikację do:
Inne książki autora Simone Cave
Recenzje

megosia.blogspot.com

Zapraszam w rejs z przygodami :-)

Uczestnicy :

Majtek pokładowy Weronika lat 2 i 3 miesiące

Kapitan Mama lat.... hmmm ;)

Cel - opanowanie nauki sikania i robienia kupy na nocniczek

Ewelina Niestrawska-Mazur, Parenting.pl

Książka w swej treści bardzo podobna [do Nauki nocniczka dla chłopców], jednakże skierowana oczywiście tylko do rodziców dziewczynek. Jest to wspaniała koncepcja, że obydwu płci w tym temacie nie traktuje się jednakowo i tym bardziej szablonowo.
zobacz wszystkie recenzje tej pozycji (3)
Komentarze czytelników

z dobrej perspektywy:)

Bardzo przydatna lektura dla rodziców każdej małej dziewczynki. Książka napisana w niezwykle przystępny sposób, wprost, bez zbędnego „owijania w bawełnę”, prezentuje rodzicom drogę do pożegnania z pieluszkami. Bardzo trafne okazuje się rozdzielenie publikacji na dwie osobne pozycje ... więcej
www.zaczytana.pl.tl
10.09.2010


Dodaj swój komentarz
Patroni medialni
Epikazapisz się do newslettera
facebook
esprit
Esprit Dystrybucja
ul. Przewóz 34
30-716 Kraków
 
tel. 12 267 05 69
tel. 12 264 37 09
tel. 12 264 37 19
Regulamin księgarni Polityka prywatności Ceny przesyłek Newsletter Kontakt