Wydawnictwo Esprit
zapraszamy na zakupy!

Kontakt z nami

Księgarnia internetowa Wydawnictwa Esprit prowadzona jest przez firmę Esprit Detal.

Esprit Detal K. Bocian, P. Mistachowicz Spółka Cywilna

ul. Przewóz 34 lok. 100, 30-716 Kraków (Budynek Budostalu 8A)
NIP 6793132282
REGON 365002690

Nr rachunku bankowego:
mBank 42 1140 2004 0000 3102 7636 8466

dla przelewów zagranicznych:
IBAN:  PL 42 1140 2004 0000 3102 7636 8466
BIC:   BREXPLPWMBK

tel. 12 267 05 69
tel. 12 264 37 09
tel. 12 264 37 19

e-mail: ksiegarnia@esprit.com.pl


Kontakt dla księgarzy i dystrybutorów:

ESPRIT DYSTRYBUCJA K.BOCIAN, P.MISTACHOWICZ SPÓŁKA JAWNA

ul. Przewóz 34  30-716 Kraków
NIP: 6793118520, REGON: 362978886,
Nr rachunku bankowego: 80 1140 2004 0000 3202 7596 7317

tel. 12 267 05 69
tel. 12 264 37 09
tel. 12 264 37 19

sprzedaz@esprit.com.pl


Wydawnictwo Esprit sp. z o.o.
ul. Przewóz 34, 30-716 Kraków
NIP PL 676 227 92 97
REGON 356879396
KRS  0000620187


 



Realizacja zamówień i księgarnia internetowa
 
tel. 12 2670569
tel. 509 587 005
ksiegarnia@esprit.com.pl
Przedstawiciel handlowy
Paweł Grad
tel. 530 244 223
przedstawiciel@esprit.com.pl
Przedstawiciel handlowy
Maciej Nowak
tel. 533 320 933
handlowy@esprit.com.pl
Specjalista ds. sprzedaży
Anna Kurek
tel. 12 2670569
sprzedaz@esprit.com.pl
Kierownik sprzedaży
Justyna Częczek
sprzedaz@esprit.com.pl
Foreign rights
Promocja
Dominika Frydrych
frydrych@esprit.com.pl
Promocja i kontakt z mediami
Krzysztof Gędłek
tel. 509 793 888
gedlek@esprit.com.pl
marketing@esprit.org.pl
Sekretarz redakcji
Anna Chojowska-Szymańska
tel. 535 009 261
sekretarz@esprit.com.pl
Z-ca redaktora naczelnego
Agnieszka Rudziewicz
rudziewicz@esprit.com.pl
Redaktor naczelny
Kazimierz Bocian
tel. 12 2670569
tel. 12 2643709
bocian@esprit.com.pl
Dyrektor
Piotr Mistachowicz
tel. 12 2670569
tel. 12 2643709
piotr@esprit.com.pl



Jeżeli chcesz się z nami skontaktować, możesz skorzystać również z poniższego formularza:

Twój e-mail*
Treść wiadomości*
wyślij formularz
Epikazapisz się do newslettera
facebook
esprit
Esprit Dystrybucja
ul. Przewóz 34
30-716 Kraków
 
tel. 12 267 05 69
tel. 12 264 37 09
tel. 12 264 37 19
Regulamin księgarni Ceny przesyłek Newsletter Kontakt