Wademekum szczęśliwego dziecka. Jak zajmować się dzieckiem, by było zdrowe, bezpieczne i szczęśliwe | Gina Ford | Wydawnictwo Esprit
Zapisz się do newslettera, bądź na bieżąco i bierz udział w promocjach!
Wydawnictwo Esprit
tel.  12 267 05 69| ksiegarnia@esprit.com.pl
0,00 zł koszyk
Jesteś w: Dziecko
Wademekum szczęśliwego dziecka. Jak zajmować się dzieckiem, by było zdrowe, bezpieczne i szczęśliwe

Wademekum szczęśliwego dziecka. Jak zajmować się dzieckiem, by było zdrowe, bezpieczne i szczęśliwe

UWAGA: Książka dostępna w nowym wydaniu

"Ta książka może być twoim wybawieniem" The Daily Telegraph Chwila, gdy malutki noworodek po raz pierwszy pojawia się w domu, może wiązać się z wielkim niepokojem. Opowieści o nieprzespanych nocach, nieustannym płaczu, którego nie można uspokoić, i karmieniu na każde żądanie, mogą sprawić, że każdy dumny, świeżo upieczony rodzic może czuć się niepewny tego, co niesie najbliższa przyszłość. Nabierz odwagi, ponieważ masz przed sobą książkę Wademekum szczęśliwego dziecka. Jak zajmować się dzieckiem, by było zdrowe, szczęśliwe i bezpieczne. Jest to k o m p l e t n y przewodnik po w s z y s t k i c h problemach pielęgnacji dziecka. Autorem książki jest największą specjalistka od wychowania dzieci w Wielkiej Brytanii, Gina Ford. Sprzedaż jej książek to 40 % angielskiego rynku poradników dziecięcych. Gina doradzała w wychowaniu niezliczonej ilości małych dzieci, rozwiązywała problemy wychowawcze w tysiącach rodzin, jest obecna w prasie i telewizji. Jej książki wnoszą zupełnie nowe podejście do kwestii wychowania i pielęgnacji dzieci. Mówi się wręcz o „dzieciach Giny”, czyli szczęśliwych maluszkach, w których pielęgnacji matki stosują się do porad Giny Ford. Publiczne wyrazy wdzięczności składały Ginie liczne sławne osoby. „Gina Ford to prawdziwy dar niebios!” Kate Winslet Książki Giny po raz pierwszy pojawiają się w Polsce. Zajrzyj do nich i ty, przekonaj się, że pielęgnacja dziecka nie musi wiązać się ze stresem i brakiem snu, uczyń ją bardziej satysfakcjonującą zarówno dla rodzica, jak i maleństwa.
 

Tłumaczenie:
Barbara Janur
Format: 140x200 mm
Data wydania: 2008
Oprawa: twarda w etui

niedostępna

powiadom mnie, kiedy pojawi się w sprzedaży
Gina doradzała w wychowaniu niezliczonej ilości małych dzieci, rozwiązywała problemy wychowawcze w tysiącach rodzin, jest obecna w prasie i telewizji. Jej książki wnoszą zupełnie nowe podejście do kwestii wychowania i pielęgnacji dzieci. Mówi się wręcz o „dzieciach Giny”, czyli szczęśliwych maluszkach, w których pielęgnacji matki stosują się do porad Giny Ford. Publiczne wyrazy wdzięczności składały Ginie liczne sławne osoby. Jej książki stanowią 40% angielskiego rynku poradników dziecięcych.
Polecamy także
Komentarze czytelników
Jeszcze nie ma żadnych komentarzy.


Dodaj swój komentarz


Fragment
Ubrania dla noworodka

Dostępny w sklepach asortyment ubranek dla dzieci może zachwycić i zdezorientować zarazem. Chociaż wybieranie garderoby dla waszego malucha może okazać się frajdą, namawiałabym do ostrożności w tej kwestii. Niemowlęta rosną w zastraszającym tempie i wyrosną z większości swoich pierwszych ubranek w przeciągu miesiąca, chyba że były bardzo małe po urodzeniu. Chociaż ważne jest, by mieć wystarczającą ilość ubrań do częstego przewijania, to jednak jeśli będzie ich zbyt dużo, w większości nigdy nie zostaną wykorzystane. W pierwszym roku będziecie musieli odnawiać garderobę dziecka przynajmniej trzy razy i, nawet jeśli kupicie tę w niższym przedziale cenowym, będzie to dosyć kosztowne.

Radzę przed narodzinami dziecka kupić tylko rzeczy podstawowe. Po jego przyjściu na świat możecie otrzymać ubrania w prezencie, a w ciągu pierwszego roku nadarzy się wiele sposobności do zakupów.

Kiedy wybieracie ubranka na pierwszy miesiąc, nie dajcie się znęcić kolorowej bieliźnie lub ubrankom do snu. Nowo narodzone dzieci mają skłonność do ulewania z obu stron i niemożliwe jest usunięcie plam w temperaturze poniżej 60 stopni Celsjusza. Kolorowe części garderoby szybko stracą kolor, jeśli często będziecie je prać w takiej temperaturze. Pozostańcie więc raczej przy bieli, a kolorowe wzory zarezerwujcie dla ubranek zewnętrznych.Ogólnie rzecz biorąc, ubranka na pierwszy miesiąc powinny być jak najprostsze. Ubieranie dziecka w pierwszych dniach w proste białe podkoszulki i białe dziecięce koszule bardzo ułatwia pranie, można po prostu wszystko wyprać razem. Jeśli to możliwe, zainwestujcie w suszarkę bębnową – to wydatek, który się opłaci, i oznacza, że nie będziecie się martwić o prasowanie, jednak pod warunkiem, że wyjmiecie rzeczy natychmiast po osuszeniu.

Przed przyjściem dziecka na świat radziłabym nie zdejmować opakowań i metek, byście mogli wymienić ubranka, jeśli wasze dziecko okaże się większe lub mniejsze, niż się spodziewaliście.

Inni kupili także
esprit
Esprit Detal
ul. W. Siwka 27A
31-588 Kraków

 
Logistyka:
esprit wysyłki
Płatności:
esprit płatności /
Infolinia:
tel. 12 264 37 09
tel. 12 395 70 72
tel. 12 267 05 69
tel. 12 262 35 51

 
facebook youtube instagram